تبلیغات
< Royale News Sat
به زودی... منتظر فعالیت مجدد رویال نیوز ست باشید

http://s2.picofile.com/file/7139641719/rr.gif

برای تبادل بنر رایگان با ما ابتدا بنر ما را در سایتتان قرار داده سپس به ما خبر دهید
.


توجه: تبادل بنر با سایت های بازدید بالای 500 انجام می گیرد.

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 17 شهریور 1390

حتی مشایی این تعبیر را داشت که «اگر ایرانی ها نبودند، اسلام در ناسیونالیسم عربی دفن شده بود»/ مدعی هستند الان چون ما در قرب ظهور(ظهور صغری) هستیم، به ولایت فقیه نیازی نداریم
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی "انتخاب" گزارش داد: ماجرای مناظره ی جنجالی محمود احمدی نژاد و میرحسین موسوی همچنان خبرساز است و هر چه می گذرد، زوایای پنهان آن آشکارتر می شود. احمدی نژاد در آن مناظره، از آیت الله هاشمی رفسنجانی، ناطق نوری، فرزندان این افراد و همچنین سیاستمدارانی چون صفایی فراهانی نام برد و حتی تصویر مدرک همسر میرحسین موسوی را نشان داد و هیجانات را به اوج رساند "من می تونم در مورد یک خانومی با شما صحبت کنم؟ بگم؟ ..... بگم؟..."


مناظره ی میرحسین و احمدی نژاد، تنش های سیاسی را افزایش دادمناظره ی میرحسین و احمدی نژاد، تنش های سیاسی را افزایش داد

آن مناظره و درگیری های لفظی، آغازی شد بر درگیری ها و جنجال ها. به طوریه علی مطهری نماینده مجلس تهران، به صراحت حوادث پس از انتخابات را ناشی از "اتهامات محمود احمدی نژاد به رقبایش" دانست که سرآغازی شد بر "بی اخلاقی ها" و "تنش های فزاینده"

رهبر معظم انقلاب اما در نخستین نماز جمعه ی پس از انتخابات ریاست جمهوری 1388، به شدت از اتهامات بیان شده در مناظره ی مذکور انتقاد کردند و آوردن اسامی افراد در برنامه زنده تلویزیونی و تهمت زدن به انان را اقدامی ناشایست عنوان کردند.


احمدی نژاد در مناظرات انتخاباتی اش، "مدارک" زیادی با خود همراه آورده بود.

اما امروز، یکی از زوایای پنهان مناظره ی مذکور آشکار شد. یکی از مشاوران سابق محمود احمدی نژاد که مدتی است به دلیل مخالفت با جریان انحرافی از سمتش برکنار شده است، در گفت و گویی با اشاره به مناظره ی انتخاباتی احمدی نژاد و میرحسین موسوی گفته است: مثال مقام معظم رهبری راجع به اینکه آقای احمدی نژاد در مناظره اسم شخصی را نیاورد تأکید داشته اند، اما احمدی نژاد اسم آورد.

سقای بی ریا مشاور سابق امور روحانیت رییس جمهور در ادامه اظهار داشته است: احمدی نژاد گفته که " تنها کسی که به من گفت اسم افراد را بیاورم مشایی بود "

وی می افزاید: مشایی نیز گفته است که  من در حالت معنوی که قرار گرفتم یقین کردم که امام زمان می خواهد که احمدی نژاد اسم افراد را بیاورد

بی ریا اضافه کرده است: این در حقیقت همان مفهوم و اصطلاح بابیت است که در برابر ولایت فقیه مطرح می شود.

وی در پاسخ به این سئوال که "آیا می شود گفت برخی از تفکرات جریان انحرافی با انجمن حجتیه همخوانی دارد" افزوده است: اینکه شیوه ها شبیه حجتیه است، امکان پذیر است ولی آن چیزی که در حرکتهای جریان انحرافی مشاهده می شود، هدفش این است که روحانیت و ولایت فقیه کنار گذاشته شود. آنها در ظاهر بیان می کنند که ما ولایت فقیه را قبول داریم، منتهی ولایت فقیهی را قبول دارند که برای زمان غیبت است و مدعی هستند الان چون ما در قرب ظهور(ظهور صغری) هستیم، به ولایت فقیه نیازی نداریم.

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی "انتخاب"؛ بی ریا می افزاید: جریان انحرافی ادعا می کند که متوجه می شود که «مرضی امام زمان» چیست و گاهی نسبت به این اصول ادعای کلی دارد که بیان می کند خداوند متعال در قرآن می فرماید «کسانی که در راه ما مجاهده می کنند، ما راه را به آنها نشان می دهیم» و این ادعای کلی را دارند و وقتی به آنها گفته می شود این برداشت اشتباهی است، بیان می کنند که امام زمان در حال تدبیر امور است و این تعابیر کلی را برای عوام ذکر می کند.


احمدی نژاد و مشایی ساعاتی پس از مناظره

مشاور سابق احمدی نژاد تصریح کرده است: مشایی به عنوان عنصر اصلی جریان فتنه در قضایای جزئی به سران مدیران اجرایی القا نموده و می گوید که امام زمان اکنون فلان خواسته را دارد، گاهی اوقات هم مواردی پیش آمده که خواسته های او با سخنان مقام معظم رهبری در تضاد بوده است.

بی ریا که با قدس صحبت کرده، در ادامه به شدت از تفکرات ناسیونالیستی احمدی نژاد انتقاد کرده و گفته است: بنده از زبان آقای احمدی نژاد شنیده ام که ایرانیان هیچ گاه بت نپرستیده اند و همیشه موحد بوده اند و دیگر اینکه ایرانیت از اسلامیت برتر و ریشه دارتر است. یکی از القائاتی که جریان انحرافی بعد از بیداری اسلامی داشت و احمدی نژاد آن را به نقل از مشایی بیان کرد این بود که گفت ما تمدن اسلامی و امت اسلامی نداریم. بنابراین می توان نتیجه گرفت اگر ما ریشه امت اسلامی را تخریب کنیم، حرکتهای بیداری، ربطی به امت اسلامی پیدا نمی کند و این بر خلاف سخنان رهبری و حضرت امام است و هدف این تحلیل تخریب ریشه ها بود.


نامه ای که ایت  الله هاشمی روز پس از مناظره به احمدی نژاد داد و محتوایش هیچ گاه مشخص نشد

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی "انتخاب" ؛ وی می گوید: هنگامی که مکتب ایرانی مطرح می شود، ایرانیت بر اسلامیت مقدم است و حتی مشایی این تعبیر را داشت که «اگر ایرانی ها نبودند، اسلام در ناسیونالیسم عربی دفن شده بود» این مثل آن است که گفته شود ایرانیان نجات بخش اسلام شده اند و چهره جدیدی را به اسلام پوشانده اند؛ این نوع تعبیرها اسلام را وامدار ایران معرفی می کند و جریان انحرافی و مشایی از این تعابیر استفاده می کنند.طبقه بندی: خبر سیاسی، 
برچسب ها: احمدی نژاد;، میر حسین موسوی;، مناظره;،
ارسال توسط milad amiriyan
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام یک از سریال های زیر را دنبال می کنید


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تبلیغات
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا